Україна

Українка вперше здобула золоту медаль на Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств

На світовій першості зі змішаних єдиноборств (MMA), яка проходила в Бахрейні, «золото» в свій актив записала Дарина Самчик. У фінальному протистоянні Самчик перемогла свою суперницю - шведку Ніну Бек. Бій завершився в третьому раунді перемогою Дарини нокаутом. Цей поєдинок проходив у ваговій категорії до 52 кг. [embed]https://www.facebook.com/IMMAFed/posts/1445403902256698:0[/embed] Окрім Самчик, медалі на цих змаганнях здобули ще п'ятеро українських спортсменів. "Срібло" завоювали Оксана Пашкова (до 48 кг) та Роман Сиркін (до 62 кг). "Бронза" - в активі Катерини Добрознай (до 66 кг), Владислава Дубкова (до 61 кг) та Баграта Адамія (до 120 кг). Вітаємо наших спортсменів з хорошим виступом!