Новини
Україна

Ухвалено законопроєкт про єдину роумінгову зону з ЄС, — нардеп Гончаренко

Тепер українці, які подорожують країнами Євросоюзу, будуть користуватися національними тарифами мобільного зв’язку і не будуть сплачувати за додаткові кошти за послуги роумінгу протягом 4 місяців.

Ухвалено законопроєкт про єдину роумінгову зону з ЄС, — нардеп  Гончаренко - зображення
Фото: Pinterest

Верховна рада ухвалила в цілому закон №10265 щодо імплементації норм європейського законодавства з питань роумінгу. Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко.

У другому читанні ухвалено законопроєкт №10265 про єдину роумінгову зону з ЄС.

Тепер українці, які подорожують країнами Євросоюзу, будуть користуватися національними тарифами мобільного зв’язку і не будуть сплачувати додаткові кошти за послуги роумінгу.

Документ передбачає, що українці зможуть користуватися зв'язком у країнах ЄС без додаткових платежів протягом чотирьох місяців, а європейці – в Україні.

Закон спрямований на поступову інтеграцію до Єдиного цифрового ринку ЄС, а саме – отримання Україною режиму внутрішнього ринку з ЄС в частині послуг роумінгу шляхом приєднання до єдиної роумінгової зони ЄС «Роумінг як вдома» (Roam-Like-AtHomе/Rlah).

Також закон гармонізує національне законодавство у сфері електронних комунікацій із законодавством Європейського Союзу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.