21.11.2018
Александр Чернышенко 0
Як повідомили у Фастівській дитячій музичній школі, нещодавно відбувся Міжнародний конкурс вокального мистецтва ім. І.С.Козловського для обдарованих дітей та молоді малих територій. Конкурс проходив у с. Мар’янівка - на батьківщині відомого українського співака Івана Козловського.
До участі у конкурсі були запрошені сольні виконавці (співаки) та вокальні ансамблі малих форм дітей та молоді, що проживають у селах, селищах та невеликих містах з населенням до 100 тисяч жителів з України, Республіки Білорусь, Польщі, Румунії.
Учні Фастівської дитячої музичної школи також були учасниками конкурсу і показали чудовий результат! Вокальний ансамбль "Любисток" отримав диплом І ступеня (викладач Інна Бондаренко, концертмейстер Діна Моргун).
Ірина Строкач отримала диплом "За високий художній рівень виконавчої майстерності" (викладач Інна Бондаренко, концертмейстер Світлана Поліщук).
Вітаємо вихованців школи з перемогою!
Виступ вокального ансамблю "Любисток":
https://www.facebook.com/FastivMusicSchool/videos/2233228486921861/
Фастівська дитяча музична школа.