![Учні Фастівської музичної школи відзначились на фестивалі «Дебют»](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Uchni-Fastivskoyi-muzychnoyi-shkoly-vidznachylys-na-festyvali-Debyut-.jpg)
Березень у культурному житті Київщини – гаряча пора, адже у березні проходять конкурсні прослуховування Обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості "Дебют". У фестивалі активну участь взяли і фастівчани – вихованці міської музичної школі.
![Учні Фастівської музичної школи відзначились на фестивалі «Дебют»](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Uchni-Fastivskoyi-muzychnoyi-shkoly-vidznachylys-na-festyvali-Debyut-2.jpg)
Про це повідомили у Фастівській дитячій музичній школі.
Так на конкурсному прослуховуванні серед учнів-гітаристів відзначились фастівчани Андрощук Євгенія (клас викладача Ільчук Ірини) - 3 місце, Ансамбль "Натхнення" (викладач Біла Тетяна) - 3 місце.
![Учні Фастівської музичної школи відзначились на фестивалі «Дебют»](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Uchni-Fastivskoyi-muzychnoyi-shkoly-vidznachylys-na-festyvali-Debyut-4.jpg)
На конкурсі фортепіано фастівські юні піаністи теж показали прекрасні результати: Древецька Діана (викладач Сокирко Наталія) - 1 місце, Бойченко Дмитро (викладач Поліщук Світлана) - 1 місце, Білоквітка Тетяна, Якібчук Назарій (вихованці Гречіної Лілії) - 2 місце, Алєксєєва Анна (викладач Тимошенко Оксана) - 2 місце, Гречіна Олександра (викладач Гречіна Лілія) - 3 місце.
![Учні Фастівської музичної школи відзначились на фестивалі «Дебют»](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Uchni-Fastivskoyi-muzychnoyi-shkoly-vidznachylys-na-festyvali-Debyut-3.jpg)
Згодом естафету перейняли учні народного відділу: Галацан Максим, Галацан Владислав (викладач Пєхота Лариса) - отримали1 місце, Головко Денис (викладач Збаращенко Володимир) - 2 місце, Булгаков Михайло (викладач Бойченко Ганна) -2 місце, Трідгардт Анастасія та тріо акордеоністів: Боржимський Іван, Совенко Микита, Булгаков Михайло (викладач Бойченко) - 3 місце.
Вітаємо викладачів та учнів з чудовими виступами!
Фото - Фастівська дитяча музична школа.