У Вишгороді діти опановують археологію
Вишгородський історико-культурний заповідник організував для дітвори захопливі заняття у школі археолога, під час яких вони вчаться проводити розкопки і глибше вивчають історію.
Наприкінці липня Вишгородський історико-культурний заповідник організував «Школу археолога» для дітей, яка швидко здобула популярність не лише серед маленьких місцевих жителів, а й серед юних киян.
Як пояснив «Погляду» керівник «Школи археолога», завідувач історичним музеєм ВІКЗ Дмитро Шевченко, для того, щоб опанувати ази археології у доступній для дітвори формі, було розроблено спеціальну програму, яка включає презентацію теоретичних матеріалів та проведення навчальних розкопок за всіма критеріями та вимогами археологічної науки.
У ВІКЗ зауважують: «Завданням навчальної програми «Школи археолога» є поглиблення поглиблення знань учнів про найдавнішу історію людства, давню історію рідного міста та всієї України, вихованння активних популяризаторів історії та культури шляхом формування «пам’яткоохоронної свідомості», поваги й любові до минувшини своєї Батьківщини, навчання основам теорії і практики археології, історії та археологічного краєзнавства, допрофесійна підготовка майбутніх археологів».
Навчання у «Школі археолога» розраховане на кілька занять, які діти із задоволенням відвідують – приходять і поодинці, і організованими групами, зокрема, із шкіл та літніх таборів. Дітвора із захопленням опановує цікаву науку. Відбуваються заняття на базі музею давньоруського гончарства, який розташований в історичній частині міста, де знаходиться єдиний у Східній Євромі збережений гончарний горн ХІ ст., і де й нині археологи-професіонали знаходять чимало артефактів.
«Наші учні Сlever Schооl іn Vyshgorоd були справжніми археологами в справжній Школі археологів! Провели розкопки, знайшли артефакти, зробили опис і віддали все на зберігання в музей», - такий теплий відгук написала педагог Наталя Максименко.
Одними з перших завершили навчальний курс діти із школи "Easy Way". Нагородою ім. стали не лише нові знання та позитивний настрій, а й грамота та посвячення в братство археологів.
Археологічний гурток працюватиме кожну середу, п'ятницю та суботу. Детальніше про заняття можна дізнатися, зателефонувавши +380669750106.
Як повідомляв «Погляд», у вестибюлі станції метро «Театральна» відкрилась фотовиставка.