Новини
Новини Київської області
Вишгород

У Вишгороді майстриня створює керамічні вироби, проводить глинотерапію та ділиться досвідом (ВІДЕО)

У 2018 році жінка почала професійно займатись керамікою та відкрила власну майстерню у Вишгороді. Вона створює вироби з глини та проводить майстер-класи для дітей та дорослих.

Майстриня, журналістка та засновниця першої керамічної майстерні у Вишгороді. Наталя Вітер родом із Бахмуту Донецької області.

На початку російсько-української війни жінка вимушено змінила місце проживання. Спочатку вона з родиною жила у селі, з чоловіком були фрілансерами та займалися господарством. А потім переїхали до Київської області, де Наталія працювала журналісткою та комунікаційницею.

У 2018 році жінка почала професійно займатись керамікою та відкрила власну майстерню у Вишгороді. Вона створює вироби з глини та проводить майстер-класи для дітей та дорослих. На початку повномасштабного вторгнення Наталі Вітер знову довелось тікати від війни. Вона з двома дітьми виїхала за кордон та стала координаторкою Центру підтримки українців у словацькому місті Кошице від організації Charitas (Карітас).

Втім, минулого року знову повернулась до Вишгорода та відновила керамічну майстерню. Розпитала у майстрині про її життя та побачила, як створюються вироби із глини - Марія Марчук.

Нагадаємо, у Бучі впродовж двох днів тривав Відкритий зимовий турнір з важкої атлетики за Кубок міста.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.