Васильків
Відбудова регіону

У Василькові відновлюють чергову багатоповерхівку коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

З початку повномасштабного вторгнення багатоповерхівка значно постраждала. Вибуховою хвилею були вибиті вікна та двері, пошкоджені стіни і фасад, зруйновані балкони та понищені всередині квартири.

У Василькові відновлюють чергову багатоповерхівку коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії - зображення
Фото: КОВА.

На Київщині за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії відбудовують черговий житловий об’єкт. Це багатоквартирний будинок на 60 квартир, розташований на вулиці Декабристів у місті Васильків Обухівського району. До війни в ньому мешкали 210 людей. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

"З початку повномасштабного вторгнення багатоповерхівка значно постраждала. Вибуховою хвилею були вибиті вікна та двері, пошкоджені стіни і фасад, зруйновані балкони та понищені всередині квартири", –

йдеться у повідомленні.

Зараз активно триває капітальний ремонт пошкоджених конструкцій. Наразі вже здійснили підготовчі роботи, демонтували пошкоджені частини, виконали ремонт швів між плитами перекриття. Триває утеплення фасаду багатоповерхівки та опорядження технічного поверху будівлі.

Крім цих робіт, відповідно до розробленого проєкту в низці квартир передбачено посилення зовнішніх конструкцій, заміну зруйнованих перегородок. Також у будинку відновлять зруйновані балкони, замінять вікна та двері як у квартирах, так і на сходовому майданчику. Додатково у квартирах виконають внутрішнє опорядження стін, стелі та підлоги.

Нагадаємо, в Ірпені триває капітальний ремонт будинку на вулиці Котляревського, 52 а, який постраждав внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. До повномасштабного вторгнення в будинку проживало близько 100 сімей. В результаті активних бойових дій на території Ірпінської громади в лютому-березні 2022 року, будівля зазнала значних пошкоджень та потребувала капітального ремонту.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.