Васильків
Події

У Василькові та селищах ТГ за майже 9 мільйонів хочуть дообладнати систему відеоспостереження

Йдеться про 115 камер відеоспостереження, які планують встановити на вулицях міста та селищ громади.

У Василькові та селищах ТГ за майже 9 мільйонів хочуть дообладнати систему відеоспостереження - зображення
Фото: pixabay

Згідно з даними офіційного майданчика державних публічних закупівель Prozorro, комунальне підприємство “Васильківкомунікаціясервіс” оголосило два тендери загальною вартістю 8,7 млн гривень на облаштування системи відеонагляду на території Васильківщини.

Так, перший тендер на 4,08 млн гривень оголошено на придбання та монтаж 49 вуличних IP-камер, з яких 37 камер загального огляду території міста та селищ громади і 12 камер розпізнавання державних номерних знаків.

Також відомо, що в рамках другого тендеру планують придбати та встановити 66 вуличних IP-камер, з яких 41 – загального огляду території міста та селищ громади та  25 – розпізнавання державних номерних знаків. Очікувана вартість робіт та закупівель – 4,62 млн гривень.

Загалом йдеться про встановлення 115 камер відеоспостереження на вулицях Василькова та селищ громади. З них 37 камер повинні мати функцію розпізнавання державних номерних знаків.

Зауважимо, що пропозицій учасників тендеру приймаються до 21 лютого 2022 року, а аукціони заплановані на 22 лютого 2022 року.

Раніше ІА Погляд повідомляла, що на Київщині відкрили модернізований пункт централізованого спостереження. Це має допомогти правоохоронцям оперативно відстежувати всі події, що трапляються на спостережуваних об’єктах в столичному регіоні та вчасно реагувати на них.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.