У смт Баришівка горіла квартира
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/IMG_20191112_122419-2000x1279.jpg)
12 листопада загорілася квартира по вул. Богдана Хмельницького.
На пожежу було направлено три відділення 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Баришівка. Виїздом на місце події встановлено, що загорання сталося в квартирі на 4-му поверсі. Працювала одна ланка ГДЗС з подачею одного ствола Б.
Пожежу локалізовано о 12:20 та повністю ліквідовано о 12:30. Завдяки оперативним діям рятувальників врятовано квартиру та житловий будинок. Причина загорання наразі встановлюється.