У школярів України найкращі результати ЗНО по хімії, українській та іноземним мовам
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/85c09d0c_71cc_4b63_83b5_62456426c57b_650x410.jpg)
280 випускників змогли здати зовнішнє незалежне оцінювання на максимальні 200 балів.
Про це повідомляють на сайті "Освіторія".
Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив статистичні дані, згідно з якими українські школярі найкраще впорались з іноземними мовами. Так 65% абітурієнтів здали іспанську мову на більш ніж 150 балів. Хороші оцінки з англійської отримали близько 45% учнів.
Приблизно 5023 учасників ЗНО з хімії також отримали задовільну оцінку (від 150 балів). Українську мову добре здали 36% учнів.
Максимальну оцінку цього року отримали 280 випускників. Найбільше відмінників серед тих, хто здавав іспанську мову, хімію та математику. При цьому з французької мови жоден учасник не набрав 200 балів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Novyj-rysunok-9-850x321.png)
Німецьку мову українські абітурієнти знають не на найкращому рівні: 20% з тих, хто складав іспит, не змогли подолати мінімальний пороговий бал. Далі йде математика - тут не змогли скласти іспит 18% учнів.