У школах Броварів тренувалися рятувальники
В Броварах тривають тижні безпеки життєдіяльності, в рамках яких у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах проводяться заходи, спрямовані на попередження дитячого травматизму та надзвичайних ситуацій за участі малечі та учнів ЗОШ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/IMG-895e64be105d41fe2ca3737f5acdb6c0-V.jpg)
10 жовтня 2019 року представниками відділу з питань надзвичайних ситуацій та взаємодії спільно з правоохоронними органами, управління освіти і науки Броварської міської ради та представниками Броварського районного управління ДСНС були проведені об’єктові тренування в Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 та Броварській загальноосвітній школі I-III ступенів №6.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/IMG-436868263981d6d4d9fd3021595ba53b-V.jpg)
На першому етапі навчань після ввідної команди про умовну «Пожежу» в холі центрального входу була проведена евакуація учнів за межі будівлі. На другому етапі навчань рятувальники в засобах захисту провели бойове розгортання для виявлення вогнища загорання та його ліквідації.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/IMG-23d3f41ef155fdec48452c04b87c70ea-V.jpg)
На майданчику школи відбулося організоване шикування та звірка присутності всіх учасників освітнього процесу. Учні мали можливість спостерігати за чіткими та злагодженими діями рятувальників, які швидко локалізували умовне вогнище загорання.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/IMG-6c0aae7d779b0f352a1722bf29dd1588-V.jpg)
Метою даного заходу була підготовка учнів та вчителів до можливих надзвичайних ситуацій. На завершення учасники заходів обговорили свої дії та підбили підсумки тренувань.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/IMG-5bd23ad98d36821a03376d2a042904c2-V.jpg)