У школах Броварів продовжили карантин
Через високу захворюваність на грип та ГРВІ продовжено призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності міста Бровари, з 10 до 15 лютого 2020 року включно.
Керівникам закладів загальної середньої освіти забезпечити освоєння навчального матеріалу учнями за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання або використання засобів дистанційного навчання, враховуючи специфіку і профіль закладу загальної середньої освіти, йдеться в розпорядженні виконуючого обов'язки міського голови Броварів Олександра Резніка.