У Семиполках на Броварщині виявлено мінометну міну
26 січня о 14:45 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення від громадян про знаходження снаряду у лісовому масиві на околиці села Семиполки.
Для обстеження місцевості на місце події було здійснено виїзд оперативного чергового від Броварського РУ ГУ ДСНС України у Київській області та працівників Броварського ВП ГУ Нацполіції у Київській області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/IMG-f0f40fdc4ecc4db826ec1597f6adf92f-V.jpg)
Рятувальники провівши ідентифікацію, встановили, що даним вибухонебезпечним предметом виявилась мінометна міна часів минулих війн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/lllll.jpg)
Після чого подано заявку на виклик піротехнічної служби ДСНС України для зачищення місцевості та знищення виявлених вибухонебезпечних предметів, йдеться на офіційному сайті ДСНС Київщини.