Новини Київської області
Україна-суспільство
Відбудова регіону

У селі Бузова встановили перші модульні будинки на приватних садибах 

Тимчасове житло надали в межах житлової програми від УВКБ ООН. Загалом через цю програму Королівство Данія надало 96 модульних будинків для встановлення на території Київської та Чернігівської областей.

У селі Бузова встановили перші модульні будинки на приватних садибах  - зображення

Перші чотири модульні будинки встановили в Бузовій. Вони розташовані на двох приватних садибах мешканців, які втратили власні оселі через війну.

 Житло повністю придатне для проживання. Воно утеплене, має всі необхідні комунікації, оснащене меблями та побутовою технікою.

У селі Бузова встановили перші модульні будинки на приватних садибах  - зображення

«Через російську військову агресію багато людей залишилися без даху над головою. Відбудова Київщини відбувається щодня, проте на повне відновлення потрібен час.

А сотні родин потребують власного житла та підтримки прямо зараз.

Тож модульні будинки дають змогу родинам вже сьогодні жити на своїх подвір’ях, допоки ми працюємо над тим, щоб якнайшвидше відновити регіон та повернути людей до нормального життя», — зазначив заступник КОВА Микола Бойко.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.