Новини
Новини Київської області
Відбудова регіону
Броварський район

У селі Богданівка розпочались будівельні роботи дитячого садочку (ВІДЕО)

Садок зведуть на місці колишнього закладу, який був зруйнований наприкінці березня 2022 року.

У селі Богданівка Броварського району розпочались будівельні роботи з відновлення зруйнованого дитячого садочку - він матиме сучасні ігрові кімнати та укриття на 500 людей. Його зведуть на місці колишнього закладу, який був зруйнований наприкінці березня 2022 року.

Система Компаній Кока-Кола інвестувала у відбудову дошкільного закладу 3 мільйони доларів. Проєкт реалізовуватиме Український Червоний Хрест.

У селі Богданівка розпочались будівельні роботи дитячого садочку (ВІДЕО) - зображення
У селі Богданівка розпочались будівельні роботи дитячого садочку (ВІДЕО) - 1 - зображення

Богданівка належить до Великодимерської територіальної громади, на території якої вже близько 25 років працює завод Coca-Cola. На повномасштабного вторгнення село перебувало під російською окупацією. Внаслідок бойових дій значних руйнувань зазнали амбулаторія, школа та дитячий садок.

Про історію дитячого садка, а також про те, яким буде оновлений заклад та скільки вихованців зможе прийняти - дивіться у сюжеті.

Як повідомляв раніше "Погляд", це один із гуманітарних проєктів - "Святкова магія від Кока-Кола: мільйон пляшок для найбільш незахищених українців". Напої зі спеціальною позначкою "Для тебе" зробили наприкінці 2023 року з метою створити святковий настрій родинам, які опинились у скрутному становищі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.