Новини
Новини Київської області
Бровари
Надзвичайні новини
Надзвичайні ситуації

У Пухівці на Броварщині вилучено 120 кг незаконної риби


13 лютого 2020 року під час рейду Київський рибоохоронний патруль викрив порушення у сфері природоохоронного законодавства.

Так, у місці стихійної торгівлі, що в селі Пухівка Броварського району Київської області громадянин здійснював реалізацію риби, а саме по 60 кг коропа та товстолоба, яка зберігалася в металевій бочці в кузові вантажного автомобіля. При перевірці, громадянин не зміг надати рибпатрульним будь-які документи щодо законності походження водних біоресурсів.

На винну особу складено протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Рибу вилучено до відповідного рішення суду.

Нагадаємо, ви також маєте право запитати у продавця документи щодо законності походження водних біоресурсів. Це може бути чек, накладна, товарно-транспортна накладна тощо. Якщо ж їх немає прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Київщини за номерами: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.

Довідкова інформація: стаття 88-1 КУпАП визначає, що порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.

Київський Рибоохоронний Патруль