У Пухівці на Броварщині вилучено 120 кг незаконної риби
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/85256764_2767445953331912_1805246304368984064_o.jpg)
13 лютого 2020 року під час рейду Київський рибоохоронний патруль викрив порушення у сфері природоохоронного законодавства.
Так, у місці стихійної торгівлі, що в селі Пухівка Броварського району Київської області громадянин здійснював реалізацію риби, а саме по 60 кг коропа та товстолоба, яка зберігалася в металевій бочці в кузові вантажного автомобіля. При перевірці, громадянин не зміг надати рибпатрульним будь-які документи щодо законності походження водних біоресурсів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86276766_2767445863331921_6289759346184159232_o.jpg)
На винну особу складено протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Рибу вилучено до відповідного рішення суду.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86329589_2767446076665233_4185789098486661120_o.jpg)
Нагадаємо, ви також маєте право запитати у продавця документи щодо законності походження водних біоресурсів. Це може бути чек, накладна, товарно-транспортна накладна тощо. Якщо ж їх немає прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Київщини за номерами: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/85244734_2767446153331892_4826509639644348416_o.jpg)
Довідкова інформація: стаття 88-1 КУпАП визначає, що порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої.