У Миронівці відкрили дитячий розважально-розвиваючий центр
15 серпня у Миронівці відбулося урочисте відкриття дитячого розважально-розвиваючого центру "Долоньки".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/118079936_749401095848361_4106020086318782605_o.jpg)
Цей проєкт реалізовано за грантові кошти в рамках Конкурс "Час діяти" від БФ "МХП-Громаді" та фінансової підтримки Миронівської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/117968123_749400049181799_4381787949216867842_o.jpg)
"Відтепер наше місто матиме сучасну дитячу ігрову зону з лабіринтом, іграшками та можливістю проведення різних майстер-класів для дітей", - йдеться на сторінці Миронівської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/117987320_749400765848394_2796840127211107339_o.jpg)
Міський голова Віталій Савенко і директор Благодійної організації "Благодійний фонд "МХП-Громаді" Тетяна Волочай привітали присутніх з цією знаковою для нашої громади подією і перерізали червону стрічку перед входом у заклад. А організатори дитячого центру подбали про розваги для малечі - батути, цікаві ігри, анімацію.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/117842373_749401415848329_4201131429690864803_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/117864317_749402562514881_7646167885091925396_o.jpg)
Раніше "Погляд" писав, що у Миронівці з'явився мурал, який став першим проєктом з переліку переможців, що брали участь у конкурсі мікрогрантів “Час діяти. Миронівщина”.
Фото зі сторінки Миронівської міської ради