Новини
Новини Київської області

У музеї просто неба в межах "Музею їжі" приготували найбільшу кількість курячих гомілок (ВІДЕО)

Гості музею мали змогу дізнатися про традиційні страви різних регіонів, унікальні факти про улюблені інгредієнти українських страв, звички наших поетів та багато іншого.

19 травня у Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пирогові в межах "Музею Їжі" від родини брендів МХП відбулось встановлення Рекорду України. Номінація - "Найбільша кількість гомілок, приготованих на грилі, в одній локації" від бренду "Наша Ряба" та шеф-кухаря і креативного директора кулінарного напряму МХП Аліка Мкртчяна.

Під відкритим небом відвідувачі спостерігали за приготуванням курячих гомілок, а потім змогли ними поласувати. Який рекорд вдалось встановити - дивіться у сюжеті журналістки медіа "Погляд" Марії Марчук.

Як повідомляв "Погляд" раніше, на завершення відбулися майстер-класи з приготування борщу та ліпки вареників від шеф-кухарки Ірини Рудневської.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.