Новини
Новини світу

У Москві відбувається прощання з Олексієм Навальним (ВІДЕО)

На прощання в Мар'їно приїхали посли країн Євросоюзу і США, а також політики Борис Надєждін, Дар'я Дунцова, Євген Ройзман.

1 березня у Москві відбувається прощання з російським політиком Олексієм Навальним, який помер у російській колонії. У місті чергують десятки російських силовиків.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Відспівувати Навального планують у московській церкві під назвою "Храм ікони Божої Матері "Втамуй мої печалі", а ховати — на Борисівському кладовищі.

Біля будівлі церкви зібралися черги людей, що розтягнулися на сотні метрів. За порядком на місці стежать десятки російських силовиків, декого помітили на дахах будинків поруч з церквою. У районі Мар'їно, де розташована церква, батьків школярів попередили, що учні повинні залишатися у школі "з метою гарантування безпеки".

Коли тіло Навального почали заносити до храму, присутні вітали політика оплесками та криками "Навальний!". На територію храму пускали не всіх.

Попрощатися з Навальним приїхала низка російських політиків, посли країн Євросоюзу, США та Великої Британії.

Речник президента рф дмитро пєсков заявив журналістам, що у кремлі не можуть дати оцінку Навальному як політичній постаті та не мають що сказати рідним Навального в день його похорону. А ті, хто візьме участь у "несанкціонованих акціях" у день похорону Навального, "нестимуть відповідальність за законом".

За даними ЗМІ, у день поховання Навального російські силовики чергують біля пам'ятників жертвам політичних репресій у регіонах росії, перевіряють документи в людей із квітами. У Воронежі затримали щонайменше сімох людей, які їхали до Москви на похорон.

А в районі церкви, де проводять відспівування, зафіксували проблеми з мобільним інтернетом.

У російській колонії 16 лютого заявили про смерть ув'язненого Олексія Навального. Там стверджують, що Навальний після прогулянки відчув себе зле, практично одразу зомлівши. Медики нібито вжили всіх необхідних реанімаційних заходів, але позитивних результатів це не дало, тож вони констатували смерть.

Останні новини: