У місті-герої Бучі встановили Меморіал захисникам
![У місті-герої Бучі встановили Меморіал захисникам У місті-герої Бучі встановили Меморіал захисникам - зображення](/storage/resized/lg/news/98fa88a3-4dc9-4b1b-9b93-9bf129a57df1/342011502_961053561589420_465763132048102138_n.jpg)
До річниці звільнення Київщини від російських окупантів у Бучі встановили Меморіал захисникам, створений з металу Метінвесту. Про це повідомляють на Facebook-сторінці Погляд Приірпіння – інформаційна агенція.
Проєктуванням, виготовленням складних декоративних конструкцій та монтажем об’єкту займалася виробнича компанія UASTAL – ТОВ "Сторожук". Частину металопрокату для сталевих деталей Меморіалу відвантажив Метінвест-СМЦ. Зокрема, гарячекатаний лист і профільні труби.
Урочисте відкриття з підняттям Державного прапора відбулося наприкінці березня – у річницю звільнення Бучі від військ рф. Тоді місто відвідав відвідав Президент України Володимир Зеленський і найвищі посадовці Молдови, Словаччини, Хорватії та Словенії.
Меморіал у Бучі із написом "Слава Україні! Героям слава!" вшановує пам’ять сміливих українців, які стали на захист свого міста й загинули від рук окупантів.
Нагадаємо, що 25 квітня в Бучанському Храмі Святого Апостола Андрія Первозванного відбудеться меморіальний концерт "БУЧА: LACRIMOSA".
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.