У Міській раді Борисполя відбувся обшук (ОНОВЛЕНО)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/20190523_110754-1-2000x1264.jpg)
Сьогодні 19 липня стало відомо, що у кабінеті першого заступника міського голови Борисполя Миколи Корнійчука відбулися обшуки працівниками Управління захисту економіки в Київській області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/1535644730_56.jpg)
Крім робочого кабінету із обшуком приїздили і додому Миколи Петровича. Поки не має достовірної інформації щодо суті кримінального провадження, але в коридорах міськради "гуляє" інформація про ст. 368 КК України ("хабар").
Офіційно надати інформацію по цій темі у міській раді відмовилися. Телефон Миколи Петровича відключений.
З'явилася інформація від прокуратури Київської області, що один із заступників Бориспільського міського голови використовуючи своє службове становище у змові з іншими службовими особами Бориспільської міської ради організував злочинну схему з вимагання та отримання неправомірної вигоди від суб’єктів підприємницької діяльності за укладання договорів підряду на виконання робіт, надання послуг, постачання товарно-матеріальних цінностей за бюджетні кошти.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/42.jpg)
У подальшому, неправомірна вигода заступником Бориспільського міського голови розподілялася між іншими працівниками міської ради.
Прокуратурою Київської області спільно з ГУНП у Київській області за оперативного супроводження Управління захисту економіки в Київській області вказаних посадовців викрито. Наразі в Бориспільській міській раді, а також за місцем проживання їх службових осіб, тривають обшуки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/4121.jpg)
отується вручення посадовцям повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб).
Згідно повідомленню поліції Київської області у ході досудового розслідування встановлено, що в 2018 році, перший заступник Бориспільського міського голови Київської області вступив у злочинну змову з начальником Головного управління ЖКГ міської ради, та директором комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства».
Вони організували злочинну схему з вимагання та отримання неправомірної вигоди у якості «відкатів» за укладання договорів на виконання робіт, надання послуг, поставку товарів у сфері житлово-комунального господарства за бюджетні кошти.
Протягом 2018 року затримані залучили до своєї злочинної схеми ряд фізичних осіб – підприємців.
17 липня 2019 року до Святошинського районного суду м. Києва, направлено 7 клопотань про проведення обшуків у вказаному кримінальному провадженні 6 з яких були задоволено. Обшуки провели в оселях та службових кабінетах затриманих.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67259563_2374480379273787_5313899607816667136_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/67191051_2374480365940455_5448198278770327552_n.jpg)