У Макарівській громаді почали облаштовувати ще одне укриття в дитсадку
![У Макарівській громаді почали облаштовувати ще одне укриття в дитсадку У Макарівській громаді почали облаштовувати ще одне укриття в дитсадку - зображення](/storage/resized/lg/news/9ba6634f-2d60-4ca7-be07-efe233aa083b/img_20240325_160758_1200_x_675_piksel.jpg)
Про це повідомляє Макарівський селищний голова Вадим Токар.
Зазначається, що ремонтні роботи змогли розпочати завдяки співпраці Макарівської селищної ради з UNICEF Ukraine.
Заплановано облаштувати укриття приблизно за місяць.
![У Макарівській громаді почали облаштовувати ще одне укриття в дитсадку У Макарівській громаді почали облаштовувати ще одне укриття в дитсадку - зображення](/storage/resized/lg/news/9ba6634f-2d60-4ca7-be07-efe233aa083b/img_20240325_163207_1200_x_800_piksel.jpg)
"На сьогоднішній день роботи включають: облаштування вимощення навколо закладу освіти; стяжку підлоги; штукатурку стін та стелі; освітлення; облаштування туалетної кімнати", –
йдеться у повідомленні.
Голова селищної ради зауважує, що укриття буде не лише безпечним місцем під час повітряних тривог, а й своєрідною навчально-творчою локацією – тут створять комфортний простір для розвитку та навчання дошкільнят.
![У Макарівській громаді почали облаштовувати ще одне укриття в дитсадку У Макарівській громаді почали облаштовувати ще одне укриття в дитсадку - зображення](/storage/resized/lg/news/9ba6634f-2d60-4ca7-be07-efe233aa083b/img_20240325_163403_1200_x_800_piksel.jpg)
Нагадаємо, у Переяславському ліцеї №5 будують інклюзивне укриття. Нове укриття розраховане на одночасне перебування до 200 осіб. Будівництво сховища забезпечить можливість очного навчання в одну зміну.
![У Макарівській громаді почали облаштовувати ще одне укриття в дитсадку У Макарівській громаді почали облаштовувати ще одне укриття в дитсадку - зображення](/storage/resized/lg/news/9ba6634f-2d60-4ca7-be07-efe233aa083b/2024_03_18_31023617f467bd6a.jpg)
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.