#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина

У Київ із візитом приїде Прем'єр-міністр Швеції Стефан Льовен

02.12.2019 Надiя Проценко 0

4 грудня в Україну прибуде Прем'єр-міністр Швеції Стефан Льовен. У столиці він зустрінеться з Президентом України Володимиром Зеленським та Прем'єр-міністром України Олексієм Гончаруком, а також із представниками українського громадянського суспільства та випускниками Київської школи економіки, яку Швеція підтримує. Про це повідомляє посольство Швеції в Україні.

У Київ із візитом приїде Прем'єр-міністр Швеції Стефан Льовен

У центрі уваги буде російська агресія проти України та анексія Росією Криму, а також обговорюватиметься питання реформ в Україні та співпраця Швеції з Україною у цій сфері. Адже щорічно Швеція виділяє близько 240 млн шведських крон (приблизно 25 млн дол. США) на підтримку процесу реформ в Україні, оскільки Швеція орієнтована на зміцнення демократії та ефективне державне управління, права людини, гендерну рівність, навколишнє середовище та енергоефективність, а також імплементацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС.