У Києві затримали шахраїв з Броварів
Жінка повірила незнайомцям, які запропонували допомогу, і передала їм 5000 гривень. Однак вже за кілька хвилин спільників із речовими доказами затримали працівники карного розшуку столичної поліції.
Працівники оперативно-пошукового відділу главку поліції викрили групу осіб, які обґрунтовано підозрюються у шахрайстві. Зловмисників затримали відразу після скоєння злочину відносно 82-річної жительки Дарницького району.
Як розповів заступник начальника оперативно-пошукового відділу управління карного розшуку поліції Києва Володимир Мусійчук, до складу групи входило чотири жінки та чоловік, який виконував роль водія, адже вони пересувалися на «Ланосі»: "На вулиці зловмисниці підійшли до пенсіонерки, якій запропонували нібито допомогу у вигляді обміну грошей. Жінка повірила аферисткам, пішла додому та винесла їм п’ять тисяч гривень заощаджень нібито для обміну на нові купюри".
![](https://kyiv.npu.gov.ua/assets/sites/kyiv/darnromu200919.jpg)
Однак скористатися грішми ошуканої пенсіонерки спільники не встигли, оскільки їх одразу затримали поліцейські, які увесь час стежили за їх злочинними діями. Серед затриманих - дві жінки та чоловік – жителі міста Бровари, 1957, 1986 та 1979 років народження, а також дві мешканки столиці, 1948 та 1976 років народження, раніше судимі за скоєння крадіжок.
![](https://kyiv.npu.gov.ua/assets/sites/kyiv/darnromu2009192.jpg)
![](https://kyiv.npu.gov.ua/assets/sites/kyiv/darnromu2009191.jpg)
"Трьох фігуранток затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, ще одну жінку та чоловіка відпустили. Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, яка передбачає до трьох років позбавлення волі. Перевіряється причетність затриманих до аналогічних злочинів на території міста", - додав Володимир Мусійчук.