Новини
Кримінальні новини
Київ

У Києві викрили схему з виготовлення фейкових ОБСЄ-посвідчень


Підроблені документи «продавали» нелегалам по 1,5 тис. євро.

Про це повідомила пресслужба СБУ.

У Києві нейтралізували транснаціональне злочинне угруповання, яке займалось виготовленням фальшивих посвідчень представників дипломатичної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Продавали підробки по 1,5 тис. євро переважно вихідцям з країн з підвищеною терористичною загрозою, зокрема з Близького Сходу

«За попередніми даними, за «послугами» зловмисників звертались сотні нелегалів. Через отримання «дипломатичного» імунітету, вони планували незаконно перетинати держкордони різних країн».

Служба безпеки України

Одного з організаторів угруповання вдалося затримати у Києві під час передачі іноземцю фальшивого посвідчення. А під час обшуків у ділків знайшли комп’ютерну техніку, засоби зв’язку та чорнові записи із доказами незаконних дій та підроблені посвідчення та печатки «громадських організацій».

Нагадаємо, днями поліція накрила на Київщині підпільний алкогольний цех.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.