Новини
Анонси
Екологія
Спортивні вихідні Київщини
Київ

У Києві відбудеться антисміттєвий забіг


Його мета зібрати кошти на будівництво культурного об’єкта, в якому навчатимуть сортуванню і мінімізації відходів як дітей, так і дорослих.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили на Facebook-сторінці «Україна БЕЗ сміття»..

17 квітня, у Всесвітній день довкілля, відбудеться благодійний забіг No Waste Run.

У такий спосіб організатори збиратимуть кошти на будівництво культурного центру, що популяризуватиме культуру сортування відходів. Планується, що об'єкт матиме музей відходів і сортування, майданчик для «без пластикового» фермерського ринку, а також простір просто неба для артзаходів. Для цього хочуть зібрати 1,5 млн грн.

Щоб взяти участь у No Waste Run 2021, потрібно пробігти символічні 2,5 кілометра або 10 кілометрів – на ВДНГ або в будь-якій іншій точці світу. Бігуни, які виконають умови забігу, отримають медалі з переробленого пластику. Тим, хто бігтиме No Waste Run 2021 в іншому місті чи країні, медаль надішлють поштою безкоштовно. Крім того, у бігунів безкоштовно прийматимуть відсортовані відходи на переробку.

Фото: Facebook/Україна БЕЗ сміття

Як повідомляв «Погляд», у Києві вже розпочалася реєстрація на щорічний благодійно-спортивний 28-й «Пробіг під каштанами».

Нагадаємо, наприкінці березня у Японії стартувала естафета олімпійського вогню.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.