Новини
Новини Київської області
Київ

У Києві розвалили новий фонтан: водій вантажівки порушив інструкцію


Поблизу станції метро «Арсенальна» у Києві розвалили новий фонтан. Розвізник води, який доставляє воду в офіси орендарів на червоній вантажівці вирішив зекономити час та під’їхати ближче до будівлі.

Цим вчинком він порушив інструкції руху автотранспорту по відреставрованій території, з якими повинні бути ознайомлені всі орендарі та їхні підрядники. Важка машина доставки бутильованої води провалилася під землю та пошкодила покриття, можливо зламала новий фонтан.

Фахівці зараз перевіряють стан форсунок фонтану, які змонтовані під плиткою, а інвестор проєкту обіцяє до кінця тижня відновити фонтан.

"Результат виявився плачевний. Це говорить про те, що люди в Україні поки ще не готові жити за європейськими стандартами, дотримуватися визначених правил та інструкцій", – кажуть в компанії, яка займається облаштуванням громадського простору на Арсенальній площі.

Нагадуємо мешканцям та гостям столиці, що дане місце під фонтаном на Арсенальній площі не призначене для поїзду автотранспорту.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.