Новини
Культура
Київ

У Києві покажуть костюми, створені для театру з 1939 до 2002 років


Більшість із них представляють 4 версії втілення на сцені драми «Камінний господар» Лесі Українки.

Із 10 по 28 лютого у Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться виставка "Історія в костюмі", організована театром російської драми Лесі Українки. Про це повідомляється на сайті першого у світі сервісу рекомендацій у сфері театрів Theatre.love.

На виставці будуть представлені оригінальні театральні костюми, створені для вистав за творами Лесі Українки з 1939 до 2002 років.

Більшість із них представляють 4 версії втілення на сцені філософсько-поетичної драми «Камінний господар». ЇЇ герої вперше вийшли на сцену Київського державного російського драматичного театру у січні 1939 року.

Костюми ретроспективно відображають історію театру, що носить ім’я відомої української поетеси та драматурга. Виставка присвячена 150-річчю з дня народження Лесі Українки та 80-літтю від дня присвоєння театру імені Лесі Українки.

Адреса Національного музею Тараса Шевченка: м. Київ, пров. Тараса Шевченка, 8-а. Графік роботи: сб.-чт.: 10:00-18:00, тел.: (044)278-35-11.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що легенда українського мистецтва з Бучі Любов Панченко стала героїнею арт-гри.

Також ми розповідали про унікальний літопис-графіті Софії Київської.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.