Україна
День Незалежності України
Культура
Київ

У Києві монтують найбільший прапор України


Напередодні 29-річниці Незалежності України у столиці над пагорбами постане найбільший головний прапор України. Висота флагштоку становитиме майже 90 метрів, важить прапор 32 тонни та має розміри полотнища 16х24 метри.

фото - Віталій Кличко

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці міський голова Віталій Кличко, зауваживши, що вже встановлено елементи підсвітки найбільшого державного прапору, тож його можна буде побачити навіть у нічний час практично з будь-якої точки Києва.

Урочисте відкриття меморіалу планується напередодні Дня державного прапору, який відзначається в Україні 23 серпня.

За словами Кличка, спорудження об’єкту відбулось за кошти меценатів.

Довідково:
У 2018 році у Дніпрі було змонтовано найбільший на той час державний прапор, висота флагштока якого сягала 72 метри, а розміри синьо-жовтого полотна – 12х8 метрів,

фото з відкритих джерел

У тому ж році у Запоріжжі було встановлено рекорд України: найбільший державний прапор із повітряних кульок. Довжина стягу склала 14,7 метрів, ширина – 2,7 метри.

Також найбільший прапор України, що увійшов до Книги рекордів України, запустили у 2018 році в небо над Авдіївкою. Стяг був розміром 20х6 метрів та загальною площею 120 кв. м.

фото з відкритих джерел

Дізнайтесь, куди піти в Києві на День Незалежності України.

"Погляд" також писав, що у Києві у Шевченківському районі з’явиться пам’ятник видатному українському воєначальнику - Петру Болбочану.