Новини
Здоров'я
За кордоном

У Китаї відкрили найбільший у світі завод з виробництва захисних масок


Китайський виробник електромобілів BYD відкрив найбільший завод захисних масок для обличчя, спрямований на задоволення великого попиту після спалаху епідемії коронавірусу COVID-19.

Про це повідомляє electriccarsreport.com

Зараз завод працює на повну потужність і здатний виробляти 5 мільйонів масок і 300 000 пляшок дезінфікуючих засобів на день. Це дозволяє фірмі допомогти зменшити дефіцит масок, який виник в умовах глобальної спалаху вірусу COVID-19.

Починаючи з 8 лютого щойно збудовані виробничі лінії в одному з промислових парків BYD у Шеньчжені почали виробляти захисні маски: для цього сотні людей працюють в денні та нічні зміни, а також машини, що працюють цілодобово.

Рішення виробляли захисні маски китайський автовиробник BYD ухвалив в кінці січня. Президент BYD Ван Чуанфу призначив спеціальну робочу групу, що складалась з керівників різних підрозділів бізнесу та понад 3000 інженерів, які займались дослідженнями, розробками та іншими ролями.

Цільова група рухалася з неймовірною швидкістю, і менше ніж за два тижні вона закінчила роботу, яка зазвичай займає два місяці. Вона завершила як наукові дослідження, так і процес створення обладнання для виготовлення масок протягом семи днів, тоді як в звичайних умовах знадобиться від 15 до 30 днів для повного виготовлення машини для виготовлення масок.

Для виготовлення масок потрібне бездоганно чисте та стерильне середовища та обладнання, а у BYD були приміщення без пилу, що раніше використовувались для складання смартфонів.

Після того, як компанія оголосила про виробництво масок та дезінфікуючих засобів, їй надійшло безліч замовлень, тож найбільш актуальною проблемою стало швидке розширення виробничих потужностей для задоволення великого попиту. BYD щодня виготовляє близько п’яти-десяти нових машин для виготовлення масок, а кількість масок, вироблених BYD, збільшується зі швидкістю приблизно від 300 000 до 500 000 одиниць щодня. На даний час загальна виробнича потужність становить 5 мільйонів масок на день, що еквівалентно чверті всього виробничого потенціалу Китаю на початку лютого.