Новини Київської області
Екологія

У Київській області очікується вихід Дніпра з берегів

Найближчими днями у Києві та Бориспільському районі очікуються різкі коливання рівня води у Дніпрі, це може призвести до затоплення заплавних територій.

У Київській області очікується вихід Дніпра з берегів - зображення
Фото - КМВА

В українській столиці та на території Київської області очікується вихід Дніпра з берегів – вода у річці підніметься через скидання води з Київського водосховища.

Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Українського гідрометцентру.

За словами синоптиків, найближчими днями у Києві та Бориспільському районі очікуються різкі коливання рівня води у Дніпрі, це може призвести до затоплення заплавних територій. Коливання можливі через скидання води з Київського водосховища. Тому в регіоні оголосили жовтий рівень небезпеки – такі погодні умови потенційно небезпечні для населення, інфраструктури та довкілля.

Столичні рятувальники перебувають на постійному зв'язку із гідрометцентром, який стежить за розвитком гідрометеорологічної ситуації. Фахівці ж комунального підприємства "Плесо" щодня моніторять рівень води в Русанівській протоці для запобігання можливим підтопленням.

Нещодавно, у трьох містах регіону зафіксували максимальне тепло.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.