У Калиті на Броварщині затримано грабіжника
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/1KayDanKu.jpg)
У смт Калита Броварського району на спецлінію "102" зателефонував охоронець вагончика з прийому металобрухту та повідомив, що його, погрожуючи фізичною розправою, пограбував невідомий на суму 6 270 гривень і побіг у невідомому напрямку.
На виклик одразу виїхали правоохоронці. Під час проведення низки невідкладних розшукових заходів поліція встановила грабіжника та затримала його. Зловмисником виявився 36-річний місцевий житель.
Наразі лиходія затримано в порядку ст. 208 КПК України. Відкрито кримінальне провадження за ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.