Новини
Буча
Гостомель

У Гостомелі митники вилучили прилади до гвинтокрила (ФОТО, ВІДЕО)


На аеродромі «Гостомель» Київська митниця вилучила модулі керування ракетами та автопілотом вертольотів, які прибули з Афганістану.

Вантаж з товарами військового призначення прибув зі столиці Афганістану — Кабулу — через міжнародний пункт пропуску «Гостомель» (аеродром «Гостомель» ), повідомляє Київська митниця Держмитслужби.

У декларації до нього було зазначено, що в Україну імпортується вертоліт та запчастини до нього. Однак під час митного огляду в дерев’яному ящику та коробках інспектори виявили 4 вироби, які не були зазначені в авіаційній вантажній накладній та не вказані в декларації — 2 блоки керування автопілотом (попередньо — до вертольотів Мі-17 (Мі-8МТ)) та 2 модулі для керування ракетами, якими оснащуються військові вертольоти.

Згідно з паспортами, вироби виготовлені у 2011, 2013 та 2017 роках. Таким чином, капітан повітряного судна подав митному органу документи, що містять неправдиві відомості в частині найменування товарів та кількості вантажних місць.

За виявленим фактом стосовно капітана літака склали протокол про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу Україну, а товари вилучили. Відео можна переглянути ТУТ.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що у «Борисполі» вилучили 2 мільйони захисних масок.