У Гоголеві на Броварщині затримали дует крадіїв
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-11_15-08-57.jpg)
11 лютого 2020 року, в селі Гоголів Броварського району громадянин (в помешканні якого була скоєна крадіжка близько тижня тому) побачив на зупинці маршрутки, що прямувала з Києва до села Гоголів двоє осіб схожих на тих, що скоїли крадіжку (були зафіксовані на відео у день скоєння крадіжки).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-11_15-12-14.jpg)
Громадянин звернувся по допомогу до групи швидкого реагування КОМКОН. Двоє підозрюваних були затримані групою і на місце події викликано дільничого поліцейського.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-11_15-12-15.jpg)
Затримані громадяни 1986 і 1989 року народження підозрюються у скоєнні ще декількох аналогічних злочинів.