У двох мешканців Броварів вилучено антисептику на 320 000 гривень
Двоє молодих чоловіків в умовах складної епідемічної ситуації в державі організували продаж антисептичної рідини без відповідного на те дозволу через Телеграм-канал.
Їхню протиправну діяльність виявили та задокументували працівники відділу протидії кіберзлочинам в Київській області спільно зі співробітниками Києво-Святошинського відділу поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/IMG_5416.jpg)
Так, 24-річний мешканець міста Бровари розмістив оголошення в месенджері щодо продажу антисептику у великих об’ємах за ціною 300 гривень за літр. Поліцейські вилучили у нього 368 літрів антисептичної рідини на суму в 120 000 гривень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/br1.jpg)
33-річний броварчанин організував продаж антисептиків за ціною 100 гривень за 200 мл. У нього правоохоронці вилучили у якості речових доказів 4 000 поліетиленових ємкостей на суму в 200 000 гривень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/IMG_5418.jpg)
Вилучені речові докази направлені на проведення дослідження. Відносно обох порушників правоохоронці склали адмінпротоколи за ч. 1 ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Санкція статті передбачає стягнення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.
Адміністративні матеріали будуть направлені до суду для прийняття рішення, повідомляє поліція Київщини.