Головні новини
Суспільство
Російсько-Українська війна

У Дії стартував прийом заявок на виплати фахівцям, які ліквідують наслідки обстрілів (ФОТО)


У Дії стартував прийом заявок на виплати фахівцям, які ліквідують наслідки обстрілів (ФОТО) - зображення

Про це повідомляє держпідприємство "Дія".

"Виплата доступна для енергетиків, працівників водоканалів, газової галузі та Укрзалізниці, які брали участь у ліквідації наслідків російських обстрілів та аварій. 20000 грн на місяць нараховується, навіть якщо ви відпрацювали лише кілька днів у цей період", – говориться у повідомленні.

Мінцифра подбала, щоб все було просто без жодних черг та паперів:

  • Авторизуйтесь на порталі Дія як керівник або уповноважена особа.

  • Подайте заяву за попередній місяць з 6 до 15 числа.

  • Якщо компанія є у списках від профільних міністерств, форма відкриється автоматично.

  • Вкажіть дані працівників: ПІБ, РНОКПП, посаду, номер рахунку (будь-який банк) та телефон.

  • Підпишіть заяву КЕПом. Якщо подає філія — достатньо підпису керівника філії.

Після цього прийде пуш-повідомлення в застосунок "Дія".

"Це означає, що вас включено до переліку, і невдовзі Ощадбанк перерахує кошти на ваш рахунок", – зазначає "Дія".

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський заявив, що влада ухвалила рішення про доплати працівникам, які залучені до аварійно-відновлювальних робіт під час надзвичайної ситуації.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і дивіться нас на YouTube. Також читайте та підписуйтесь на нас у Facebook Погляд Київщина та Іnstagram.