#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Україна
Київщина
Баришівка та Березань
Культура
Дати

У День закоханих на Київщині пройде хоровий флешмоб

13.02.2020 0 Оксана Кириленко 0

14 лютого 2020 року, в День усіх закоханих, 13 громад України співатимуть у форматі Community Хорів.

Березанська ОТГ також долучається до флешмобу спільним виконанням відомої української пісні «Червона рута», написаної буковинський композитором Володимиром Івасюком. Організатором заходу є відділ культури і туризму виконавчого комітету Березанської міської ради спільно з БО "Фонд громади Березані", за фінансової підтримки ІСАР «Єднання»!

Розпочнеться флешмоб об 11.00 годині біля приміщення міського будинку культури. Заспівати разом український хіт запрошують усіх, хто любить і цінує українську пісню!

Зауважимо, що цього року пісні «Червона рута» виповнюється 50 років, вперше вона прозвучала у вересні 1970 року на Театральній площі міста Чернівці у прямому ефірі телепрограми «Камертон доброго настрою». Її виконували Володимир Івасюк і Олена Кузнецова, а путівку в життя пісні дав ансамбль «Смерічка» Левка Дутковського (солісти Назарій Яремчук і Василь Зінкевич, звукорежисер Василь Стріхович).

Ви матимете унікальну можливість почути голоси 10 громад: Василькова та Березані (Київська обл.), Краматорська (Донецька обл.), Стрия та Новояворівська (Львівська область), Гриців (Хмельницька), Бар (Вінницька), Вознесенська та Доманівки (Миколаївська обл..) та Херсона (Херсонська обл.). Унікальним є те, що участь мешканців громад у Community хорах є абсолютно добровільною! Майбутні учасники говорять: «Ми заспіваємо тому, що ми любимо українську пісню, хочемо отримати шалені позитивні емоції від співу з зовсім незнайомими людьми й відчути силу голосу нашої громади.