У Бучі знову перекриють залізничний переїзд
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/photo_2020-08-09_15-13-22.jpg)
Завтра, 12 листопада, у зв'язку з проведенням невідкладних ремонтних робіт (укріплення плит переїзного настилу) у місті Буча на Київщині перекриють головний залізничний переїзд. Відповідне оголошення розмістила Бучанська міська рада.
Переїзд буде закритий із 10:00 до 15:00.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/125036486_1470813673125032_2675840005828775554_n.jpg)
На цей час автопроїзд буде здійснюватися через переїзд у мікрорайоні Яблунька.
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що 31 серпня бучанський переїзд відкрили після довгої реконструкції, яка тривала майже місяць (із 7 серпня). У ремонті переїзду були задіяні десятки робітників компаній Укразалізниця та Strakhovskyi Group, 5 одиниць техніки, 726 кв.м. бруківки, 57 куб.м бетону, 2100 кг арматури та 393м.п. дорожнього борту.