У Бучі триває всеукраїнський тренінг для волонтерів пласту
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/FB_IMG_1605450941440.jpg)
Волонтерів навчають організації національно-патріотичних вишколів.
Два дні поспіль, 14 та 15 листопада, у місті Буча на Київщині відбувається Всеукраїнський тренінг "Організація національно-патріотичних вишколів" від Всеукраїнського молодіжного центру за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України. Про це повідомляють організатори заходу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/FB_IMG_1605450922843.jpg)
На тренінгу учасники навчаються особливостям підготовки та організації вишколів, компетенціям вишкільників-тренерів, провідників вишколу, методам і формам занять, які застосовуються під час вишколів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/FB_IMG_1605450927891.jpg)
Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що осередок пласту у Дмитрівці потребує дорослих волонтерів.