Новини
Буча
Культура

У Бучі пройде церемонія вручення «оскарів»


Починається підготовка до вручення премій найталановитішим особистостям Бучанської територіальної громади - BUCHA AWARDS 2020.

Дата церемонії поки невідома, проте учасників для неї вже набирають. Тож якщо ви живете у Бучанській ОТГ та вважаєте себе талановитою людиною або маєте родзинку, яку навіть не помічаєте та не вважаєте талантом, але вкладаєтесь у роботу та отримуєте хороший результат, то можете спробувати свої сили у конкурсі, про який повідомляє Бучанська міська рада.

Щоб зареєструватись, потрібно всього лише заповнити ФОРМУ ТУТ.

Номінації для нагород:

"Нам абсолютно все одно, скільки тобі років, в якій сфері ти розвиваєшся та чи знають про тебе інші. Ми відбираємо найкращих, та ним можеш стати саме ти!", - зазначають організатори конкурсу.

Довідка. У минулому році церемонія проходила так: діставали з конверту ім'я переможця та оголошували його, що до цього моменту було секретом для кожного (навіть для членів журі). Переможців кожної номінації нагороджували статуеткою "Оскар", приємним подарунком, трояндою та почесною грамотою за участь у конкурсі. У перервах між номінаціями учасники виступали: співали, танцювали тощо.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що талановитий колектив із Блиставиці (Бучанська ОТГ) отримав численні нагороди на всеукраїнському фестивалі-конкурсі.