У Бучі облили фарбою новий мурал американських художників-волонтерів
![У Бучі облили фарбою новий мурал американських художників-волонтерів У Бучі облили фарбою новий мурал американських художників-волонтерів - зображення](/storage/resized/lg/news/9a42befb-57d9-4de8-96de-5268474550df/img_1268-25-800x600.jpg)
У Бучі облили білою фарбою одним із нових муралів, намальованих вуличними художниками-волонтерами із США. Про це повідомили у Бучанській міській раді.
В установі уточнили, що зловмисники вчинили акт вандалізму зі стінописом "Портрет дівчини" у мікрорайоні Склозаводський. Його американські митці домалювали лише п'ять днів назад та присвятили українським жінкам, які проявляють стійкість та мужність під час війни.
З повідомленням про пошкодження зображення на стіні будинку культури до правоохоронців звернулися місцеві жителі.
За кілька годин правоохоронці розшукали зловмисника. Ним виявився 26-річний мешканець. Свої дії пояснив тим, що картина йому не сподобалась. Про це повідомили у Telegram Поліції Київщини.
![У Бучі облили фарбою новий мурал американських художників-волонтерів У Бучі облили фарбою новий мурал американських художників-волонтерів - зображення](/storage/resized/lg/news/9a42befb-57d9-4de8-96de-5268474550df/2023-09-30-12.58.18.jpg)
Наразі слідчі Бучанського управління поліції проводять досудове розслідування за фактом пошкодження майна – ч. 1. Ст 194 ККУ.
Нагадаємо, 2 грудня група осіб з Києва та Черкас демонтували картину з жінкою у протигазі, яку британський митець створив на зруйнованому загарбниками будинку.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.