У Броварах зловмисник пограбував жінку, в якої винаймав квартиру
8 березня 2020 року, о 20:00 громадянин Ш., перебуваючи по вулиці Романа Шухевича у Броварах, скоїв грабіж.
Раніше "ПОГЛЯД" писав, що в Броварах затримали зловмисника, який вночі пограбував молодого хлопця.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/WhatsApp-Image-2020-03-10-at-09.43.10.jpeg)
Як повідомили "ПОГЛЯДу" у поліції Броварів, 29-річний зловмисник, маючи непогашену судимість за ч.3 ст.185, винаймав квартиру в заявниці, та вчинив відкрите викрадення грошових коштів в сумі 3 900 гривень, які належали заявниці Х..
За даним фактом слідчим відділом Броварського ВП відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.186 КК України (Грабіж). Громадянина Ш. затримано у порядку ст.208 КПК України.