У Броварах затримано серійного веловикрадача (відео)
38-річний житель міста Броварів, який вже відбував покарання за скоєння майнових злочинів, наразі ґрунтовно підозрюється у скоєнні двох крадіжок велосипедів.
«Горний» велосипед він викрав по вулиці Грушевського. Згодом чоловік викрав велосипед біля стоматологічної поліклініки. Жінка пішла до медичного закладу, а зловмисник скористався відсутністю людей і викрав її велотранспорт. Однак, лиходій не сподівався, що його дії зафіксувала камера відеоспостереження.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/velkradun1.jpg)
Завдяки такому сучасному технічному обладнанню оперативним працівникам поліції вдалося швидко встановити особу крадія та затримати його.
Зловмисник зізнався у скоєнні кримінальних правопорушень, надав правдиві покази. Крадені велосипеди він продав незнайомим людям на одному зі столичних ринків.
За фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України. Працівники поліції Броварів перевіряють його на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів.