У Броварах затримали чоловіка, який грабував магазини на Іванківщині
Поліція Іванківського району затримала магазинного крадія, який у новорічну ніч на території ближніх сіл Обуховичі та Станишівка, що в Іванківському районі, обікрав магазини. Алкогольні напої, сигарети, продукти харчування – все, що потрібно для «скромного» святкового столу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/ivan1.jpg)
Під час проведення оперативно-розшукових заходів працівники Іванківського відділення поліції вийшли на слід зловмисника і затримали його у місті Бровари. Ним виявився 29-річний житель села Рафалівка, який вже притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння крадіжки та угону авто.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/ivan2.jpg)
За місцем його проживання поліцейські провели невідкладний обшук, де виявили та вилучили речові докази. Наразі правоохоронці готують клопотання до суду про обрання міри запобіжного заходу для крадія.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/ivan3.jpg)
За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження за ст. 185 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування, повідомляє поліція Київщини.