У Броварах за погрозу вбивством затримали чоловіка зі зброєю
20 листопада 2019 року до Броварського відділу поліції надійшло повідомлення про погрози зброєю від невідомого.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-20_13-15-05.jpg)
"ПОГЛЯДу" у Броварському відділі поліції повідомили, що на місце події, по вулиці С.Москаленка (район Торгмаш), було направлено групу реагування. Екіпаж СРПП-4 прибувши за адресою виклику дізналися від заявника, що невiдомий погрожував йому зброєю. Обстеживши територiю було затримано громадянина 1986 р.н., в якого при собi в кишенi знаходився предмет схожий на пiстолет Макарова (ПМ).
Обидва мешканці Броварів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-20_11-38-31.jpg)
На місці події працювала слідчо-оперативна група (СОГ). За попередньою інформацією відкрито кримінальне провадження за статтею 129 КК України (погроза вбивством). Подробиці встановлюються.