У Броварах виявлені порушення правил карантину в закладах торгівлі
У Броварах постійно проводяться перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання ними правил карантину.
Мобільні групи проводять перевірки як планово, так і за зверненнями громадян, які надходять через "Контакт-центр" та за телефонними дзвінками до управління інспекції та контролю БМР. Найперше мобільні групи перевіряють чи всі заклади, які мають бути закриті, дійсно не працюють, а також як працюють продуктові магазини та супермаркети. Тут контролюють чи є дезінфікуючі засоби, чи накриті відповідними плівками продукти, чи є рукавички для покупців, чи витримується дистанція між покупцями та їх кількість на торговій площі, чи продавці забезпечені засобами індивідуального захисту, чи покупці перебувають у масках, повідомляє Броварська міська рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/96034089_539857983592567_37718943959351296_n.jpg)
Під час перевірок керівникам та працівникам закладів наголошується на неухильному дотриманні санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил та норм, передбачених чинним законодавством.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/95960981_539858016925897_7707666365720559616_n.jpg)
За минулий тиждень під час перевірок були виявлені порушення у ряді закладів торгівлі, в основному порушення стосуються відсутності засобів індивідуального захисту та більшої кількості покупців у приміщеннях, ніж передбачено карантинними заходами:
- Супермаркет «Епіцентр» - окремі покупці перебували без масок;
- Магазин «Риба», вул. Москаленка –продавець працювала без рукавичок;
- РЦ «Маркет», вул.Москаленка, 10а – працівники торгової зали були без захисних окулярів;
- Магазин «Фора», вул. Онікієнка, 20/2 – працівники були без захисних окулярів, покупці без масок;
- Магазини «АТБ»: вул.Москаленка, 25та по вул.Київська, 170 –значне перевищення покупців орієнтовно торгової площі;
- Магазин «Варус» вул. Гагаріна, 16 – значне перевищення покупців орієнтовно торгової площі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/95789273_539858083592557_3755144070725369856_n.jpg)
У вихідні дні мобільні групи також проводили патрулювання у парках «Перемога», «Сосновий», парку Шевченка, «Приозерний», «Талісман», сквері «Юність», «Алеї кохання».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/96364224_539858046925894_2007849081476481024_n.jpg)
Окрім того було проведено огляди ринків міста Бровари: ТОВ «САНБОР», за адресою: вул.Короленка,72 та ТОВ «СБС» за адресою: вул.Москаленка,16. Зазначені ринки на час перевірок не працювали. Мобільні групи і надалі продовжуватимуть перевірки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/95952194_539858126925886_5149790354840485888_n.jpg)
Фото зі сторінки Броварської міської ради