У Броварах висаджують дерева
У Броварах продовжуються роботи по висадці саджанців дерев, кущів та квітів.
Працівниками КП «Бровари-Благоустрій» було висаджено 10 кленів гостролистих по бульвару Незалежності, 4-а.
Минулого тижня у парку «Перемога» було висаджено саджанці кленів гостролистих. Наразі, Комунальне підприємство «Бровари-Благоустрій» не припиняє роботи з догляду за новими насадженнями, інформує Броварська міська рада.