У Броварах відзначили кращих представників підрозділів територіальної оборони
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71969930_523209628242320_7328130383629778944_n.jpg)
4 жовтня 2019 року на базі Броварського об’єднаного військового комісаріату за участі представників Броварської міської ради проведено урочистості з нагоди відзначення “Дня бійця територіальної оборони ”.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71310075_523209521575664_6266729259096604672_n.jpg)
Цього дня вшанували та відзначили кращих представників підрозділів територіальної оборони за результатами проведення навчальних (зборових) заходів, занять та тренувань у поточному навчальному році, з метою підвищення авторитету Збройних Сил України, популяризації військових традицій Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, набуття особовим складом практичних спроможностей для виконання визначених бойових завдань підрозділів територіальної оборони.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71748415_523209378242345_4428384485045698560_n.jpg)