Новини
Новини Київської області
Анонси
Бровари
Суспільство
Культура
Київщина-суспільство

У Броварах відкриють культурно-просвітницький центр "СвітЛиця"


20 вересня о 16:00, в Броварах відбудеться урочисте відкриття нового закладу культури - культурно-просвітницького центру «СвітЛиця», розташованого по вулиці Ярослава Мудрого, 1.

Тут Ви зможете пройтись по сторінках життя Великого Кобзаря, зануритись у минуле, ближче познайомитись з його творчістю та дізнатися чим пов’язане місто Бровари з постаттю митця. З цією метою розроблено першу в Україні інтерактивну екскурсію, яка не має аналогів.

"СвітЛиця" розрахована як для дорослих так і для дітей. Використовуючи сучасні технології та мобільний додаток, можливо донести до кожного те бачення України та української мови, яке запало глибоко в душу Кобзаря.

Для відвідуючів презентації будуть організовані різні цікаві активності: майстер-клас з виготовлення українських традиційних ляльок-мотанок, пленер під відкритим небом на тему ілюстрацій до Шевченківських творів, а також освітні інтерактиви – вікторини, ребуси, кросворди, інтелектуальні ігри та лунатимуть українські народні мелодії у виконанні бандури, повідомляє Броварська міська рада.