У Броварах відкриють дві нові амбулаторії сімейної медицини
Міський голова Броварів Ігор Сапожко провів робочу зустріч з керівництвом ПАТ "ВПБФ "Атлант". Даний забудовник взяв на себе соціальне зобов’язання безоплатно передати два приміщення в новозбудованих житлових комплексах для потреб Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги.
"Сьогодні з директором БМЦПМСД Ігорем Кравцовим подивились можливі варіанти для розміщення амбулаторії в ЖК "Атлант на Київській", що будується поблизу ТЦ "Епіцентр", - написав на своїй сторінці у FB Ігор Сапожко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94138302_3540810125935868_8480456073193455616_o.jpg)
Для розміщення подібних закладів існують спеціальні норми. Зокрема, доступ до приміщення має бути зручним для усіх пацієнтів. Амбулаторія повинна розташовуватись на першому поверсі з окремим входом. Такий вхід повинен бути обов’язково обладнаний пандусом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94701004_3540811525935728_4025171267375071232_o.jpg)
В найближчі дні директор БМЦПМСД та представники "Атланту" мають узгодити остаточне місце розташування майбутньої амбулаторії та розпочати процес передачі приміщення в комунальну власність громади міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94883352_3540811715935709_2608671223290265600_o.jpg)
Друге приміщення ПАТ "ВПБФ "Атлант" передає на першому поверсі житлового будинку по вулиці Москаленка, 53. Тож, ще одна амбулаторія буде відкрита в ЖК "Олімпійський", що на Торгмаші.
На базі одного з нових закладів сімейної медицини є плани облаштувати консультативно-діагностичний центр.